KONST / Litografier / Färglitografi 12422061
nr 1242 2061
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/125, bladets mått: 36x42 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:38:25
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
18 mar
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare